KAMADO GRANDE

KAMADO GRANDE

Kamado BBQ griliai, pagaminti vieno didžiausių kepsninių gamintojo, laikantis rytietiškų keramikos gamybos tradicijų, išlaikant senovės japonų valgio gaminimo stilių ir visą tai suderinant su šiuolaikinėmis technologijomis bei patogumu, kad visuomet kai tik gaminsite Kamado griliuje gautumėte nepriekaištingai paruoštus patiekalus.

Kamado keraminiai griliai yra labai universalūs. Jie gali būti naudojami ne tik grilinimui ar maisto rūkymui, bet ir picos ar duonos kepimui. Keramika veikia kaip izoliatorius, todėl puikiai išlaiko šilumą, o specialių vėdinimo angų pagalba galima lengvai kontroliuoti oro srautą ir tuo pačiu temperatūrą.

KODĖL VERTA RINKTIS AUPLEX KAMADO GRILĮ

Kompanija AUPLEX Group per 15 profesionalaus darbo metų tapo didžiausia ir patikimiausia Kinijos KAMADO grilių gamintoja, gaminančia keramikinius grilius populiariausiems pasaulio rinkų prekiniams ženklams ir tiekiančia savo produkciją į daugiau kaip 40 šalių (Amerika, Kanada, UK, Rusia, Europos šalys ir kitas).

Kad užtikrinti aukščiausią kokybę AUPLEX GROUP savo gamyklose gamina visas keramikos bei metalines grilių dalis. Gamyboje naudodami pažangias kompiuterines kokybės kontrolės bei valdymo sistemas gali užtikrinti, kad visi gaminiai nepriklausomai nuo gamybos masto atitiks aukščiausius kokybės standartus.

Atskiruose gamybos proceso etapuose yra atliekami gaminių kokybės patikrinimai bei testai (pvz. kritinės temperatūros bei šalto vandens testas, sūraus vandens testas metalinėms detalėms ir t.t.), kas užtikrina, kad galutinis gaminys neturės jokių neleistinų trūkumų.


Video: 1. https://www.youtube.com/watch?v=VwvSrsrr49k

         2. https://www.youtube.com/watch?v=GDLY91GYqEA

         3. https://www.youtube.com/watch?v=IH3elhaD3MY